szczeniaki owczarka niemieckiego

Szczeniaki owczarka niemieckiego – sprzedaż, oferta, cena, zapisy

Szczenięta wszystkich psów budzą u ludzi wielką sympatię i radość. Szczenięta rasy owczarek niemiecki wyglądają naprawdę słodko gdy tylko się narodzą, potem gdy zaczynają chodzić są małymi puchatymi kuleczkami, które wesoła popiskują i biegają za swoimi braćmi psami.

Szczeniak owczarka niemieckiego ma w swoim małym mózgu już ulokowane pewne instynkty, które potem mają olbrzymi wpływ na jego wychowanie. Dlatego też od najwcześniejszych chwil jego życia prowadzimy szkolenie i socjalizację szczeniaków. Szczeniaki jeszcze przed oddaniem do nowych domów są przyzwyczajane do różnych rzeczy, sytuacji i przedmiotów. Wczesna socjalizacja szczeniąt w hodowli ma olbrzymie znaczenie dla ich przyszłego życia. Niezależnie od tego czy będą to psy pracujące czy domowe kanapowce – wszystkie potrzebują dobrej socjalizacji za młodu.

Cena szczeniaków owczarka niemieckiego – do ceny szczeniaka nie można podchodzić jak do jednorazowego wydatku, bo szczeniak będzie Cię po zakupie dużo kosztował, szczeniak to inwestycja i za dobrą bazę – czyli za dobre genetycznie szczenię warto zapłacić niemal każdą cenę. Cena szczeniaków owczarka niemieckiego wacha się od 900 do 2500zł. Cena uzależniona jest od linii z jakiej pochodzi pies i od tego czy był to pies po testach psychicznych czy też nie.

Nasze szczeniaki owczarka niemieckiego otrzymywały wielokrotnie takie tytuły jak:

  • Najpiękniejszy Junior w Rasie
  • Wybitnie Obiecująca ocena szczeniaka

Każdy szczeniak otrzymywał po wystawie dyplom, metrykę i ocenę eksterieru.