• image one
  • image two
  • image three

Psy w hodowli „FAKE” – Hodowla owczarków niemieckich – psy reproduktory

Posiadamy kilka owczarków niemieckich w naszej hodowli. Najstarszym jest ‘Rambo’ – pies o olbrzymiej sile – nie tylko fizycznej – ten pies to tytan pracy – nie polecamy szczeniaków po nim do niewielkich mieszkań i do życia w mieście. Ten pies przekazuje geny tak energetyczne, że szczenięta po nim są wprost nie do zmęczenia. Potrafią pracować w trudnych warunkach atmosferycznych (w upałach i w mrozach) przez wiele godzin i nie wydają się zmęczone. Przy odpowiednim żywieniu te owczarki niemieckie mogą spokojnie pracować przez wiele lat na pełny etat 8godzin dziennie przez 5-6dni w tygodniu. Dla ich zdrowia zalecamy 1-2dni odpoczynku od pracy w tygodniu, aby psy mogły zregenerować swoje nadwyrężone stawy i siły psychiczne.

Nasz Rambo posiada wystawowy tytuł CACIB czyli champion piękności z pierwszym miejscem i oceną doskonałą. Certyfikat przyznany na międzynarodowej wystawie psów rasowych. Na wystawach klubowych dostał tytuł: najlepszy reproduktor owczarka niemieckiego i zwycięzca klubu.

Mamy też w naszej hodowli suki hodowlane owczarka niemieckiego. Zapraszamy do naszej hodowli aby poznać matki szczeniąt.
Polecamy też przeczytać: Regulamin wystaw związku kynologicznego: Regulamin wystaw psów rasowych

Ebook - Pobierz broszurę: wychowanie owczarków niemieckich.